Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíKdo jsem

 

 

 

 

Jmenuji se Zdeňka Štysová, jsem narozená v raku a vzděláním ekonomka, žiji v Lounech.

Můj dosavadní profesní život by se dal shrnout tím klasickým "Vším, čím jsem byl, tím jsem byl rád".

Od roku 1992, kdy jsem si otevřela 1. realitní kancelář v Lounech, až do dnešních dnů, jsem se stala expertem na nemovitosti.

Od roku 1996 jsem si přibrala jako dopňkovou službu finanční a majetkové poradenství. Financím, finančnímu plánování a finančnímu vzdělávání jsem se věnovala až dosud aktivně. Stále jsem něco studovala, rozšiřovala si portfolio produktů, abych mohla poskytovat odborné informace. Ale v roce 2017 jsem se rozhodla, že už mě tento obor až tak nebere, takže je na čase jít dál. 

Takže jsem se vrhla na cestu životního poradce s důrazem na zdraví a budování spokojeného života pro každého tak, jak jemu nejlépe vyhovuje.

Takže abych se stala kvalifikovaným poradcem, tak jsem prošla Kurzy osobnostního rozvoje. Kurzy výživového poradenství, Kurzy přírodní medicíny, pronikla jsem do tajů Numerologie, která dost zásadně ovládá naše životy stejně jako Astrologie planet. Prostě nic se neděje jen tak, vše souvisí se vším. A my, jako celistvé bytosti, jsme odpovědné za své jednání, za to, jak se svým životem zacházíme, za to, jak přemýšlíme. Protože naše mysl je mocná čarodějka. A pokud se ji nenaučíme ovládat, tak se nám může život dít i tak, jak úplně nechceme. 

Jsem ta, co svým klientům pomáhá najít pro ně tu nejpřístupnější cestu, jak se dožít požehnaného věku v dobré fyzické i psychické kondici a finančně soběstační.

Jsem a vždycky budu ta, kdo pracuje pro Vás. Kdo pracuje pro splnění Vašich cílů a přání. Kdo vždycky bude bdít nad Vámi, aby Vám nic v životě nedělalo překážky, které byste nedokázali vyřešit. 

Budu ráda, pokud se nám společně podaří udělat svět bohatší, šťastnější, zdravější a spokojenější. 

Proto jsem se taky přidala k výzvě, která se u nás rozběhla v roce 2017 - "Svět bez stížností" prostě www.nejstezujsi.cz . Dneska už je na celém světě víc než 10 milionů lidí, kteří se k výzvě Willa Bowena přihlásili. 

 

Dovolte mi krátkou citaci z knihy Svět bez stížností: 

"Když se ti něco nelíbí, tak to změň. Kdyz nemůžeš změnit to, co se ti nelíbí, změň svůj postoj. Nestěžuj si." to je citát z knihy, který napsala Maya Angelouová.

No a tak jsem i svoji pracovnu vyhlásila za nestěžovací prostor. A věřte mi, že od té doby, co nosím nestěžovací náramek, že si přijdu klidnější, vyrovnanější, spokojenější. A mám dojem, že to má obdobný účinek i na mé okolí. Prostě dělejme svět lepší, spokojenější, ve svém důsledku i šťastnější!

 

 

 

 

Pokud už jste příznivcem zdraví a zdravého životního stylu, tak navštivte také mé stránky na http://www.biochemickezdravi.cz 

 

Kontakt:

Zdenčina zdravá poradna

adresa: 440 01 Louny, Školní 2641, 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

viz mapa, která zatím nás krásný domeček nezaregistrovala a ukazuje fotku sousedící prodejny zezadu:  https://www.google.cz/maps/place/%C5%A0koln%C3%AD+2641,+440+01+Louny/@50.3498378,13.8018787,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x470a30188548add3:0xfc870c9847603539

Ale už jsem na Google požádala, aby nás vyfotili a zařadili.

Jako živnostník jsem zapsaná v živnostenském rejstříku Městkého úřadu Louny, Obecního živnostenského úřadu Louny.

IČO 42152534,

Bankovní spojení: 102 103 4319/0800

Telefon: 603 201 096

e-mail: zstysova@seznam.cz

e-mail: konzultant@zdenkastysova.cz

 

 

Tisknout stránku

Odkazy

MyPlans  http://www.myplans.cz

MUDr. Karel Erben http://karelerben.cz

Něco pro dobrou náladu: http://fr.gloria.tv/?media=590206

 

 

 

 

Chci se poradit

Chůze po žhavém uhlí

Dovedete se vžít do situace chůze po 5 m koberci ze žhnoucího uhlí, jehož teplota se pohybuje přes 500 stupňů Celsia? Že si to nedovedete ani představit? Že tak mohou hazardovat se svým zdravím jen blázni či šílenci? Pak jedním z těch zhruba 200 šílenců jsem byla v pátek 12.9.2014 i Já.

A zkušenost to byla k nezaplacení, je to zkušenost špatně sdělitelná, to se prostě musí zažít! 

A závěr: Já to dala!!!!!

Mé plosky jsou důkaz, že jsem to přestála bez následků. Foto je ze soboty 13.9.2014


      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru