Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíJak na osobní svobodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete-li se cítit svobodně, tak to obvykle předpokládá:

1. Že jste srovnáni sami se sebou. Berete se takoví, jací jste, se svými klady i zápory. Jste v každé situaci schopni si říci "I tak se mám rád/ráda!"

2. Že máte svůj životní a osobní zájem, něco co Vám přináší radost, i když prší, fouká, bouří!

3. Že máte vybudovanou svoji životní rezervu, takže i když Vám najednou přestane fungovat pračka, lednička i sporák, víte, že Vás to nevykolejí, protože máte kam sáhnout. A Vaši cestu kolem světa (nebo do chatky na Mácháči) to neohrozí.

Myslíte si, že ke své osobní svobodě toho potřebujete víc? Možná ano, ale co skutečně ke svému spokojenému životu potřebujeme? Obklopovat se spoustou věcí, aby sousedka nebo soused viděli? To snad ne. Předhánět se kdo má lepší a výkonnější autíčko, pračku, myčku? To na cestě k osobní svobodě nemá co dělat! 

Doporučuji vyčistit si hlavu, vymazat všechny majetnické programy, které jsme v průběhu života nasbírali. Osvobodit se od honby za majetkem. Jsme tu jen na chvíli, takže žádný hon za mamonem, žádné rodinné či jiné nesváry, pryč se zlobou a žárlivostí. Ty nám jen ničí naše zdraví a zkracují plnohodnotný život. 

Máte pocit, že potřebujete pomoci s některým z prvních 3 bodů, které by Vám měly pomoci k osobní svobodě?  Pak na nic nečekejte a přihlaste se na konzultaci, první hodina je zdarma.

Volejte, pište: 603201096

Energie má na náš život i životní úspěch a osobní svobodu neskutečný vliv, podívejte se na opravdu kraťoučké video:

Tisknout stránku

Sociální sítě

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru