Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíČas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jste obětí nedostatku času a nestíháte? Věčně nemáte čas? Pak se uklidněte. Čas je pouhá chiméra. Něco, co je nám vnuceno, abychom byli jeho otrokem. Přitom čas nikdo nikdy neviděl.

Opravdu je to tak, že čas je realita - teď, v tento moment. Co bylo včera, je pryč. Co bude zítra, se teprve ukáže. A naše budoucnost bude taková, jakou si ji dnes vytváříme. Dnes, právě teď je ta chvíle, kdy tvoříme svůj svět.

Určitě si vzpomenete, že byly činnosti, kdy jste měli pocit, že se čas vleče, hodina neměla konce. Naopak byly činnosti, zejména při činnostech, které Vás bavily, zajímaly, ocitli jste si ve společnosti milého člověka, kdy jste čas vůbec nevnímali, a hodina utekla, ani nevíte jak. 

Minulost jsou naše vzpomínky, je na nás, jak si své vzpomínky na minulost zformujeme. Zda kladně či záporně. To závisí na našem vnitřním nastavení. Pokud žijeme v přátelském vesmíru, tak si formujeme minulost pozitivně. Pokud žijeme v nepřátelském vesmíru (máme pocit, že nám vyroste i trpaslík), tak si formujeme minulost negativně. A tím, v jakém žijeme vesmíru, si modelujeme i svoji budoucnost.

Takže pozor na své myšlenky vědomé i ty nevědomé!

CARPE DIEM! Dnešek je ten den kdy žijeme - poslechněte si skladbu od Robina Williamse

 

Chci udělat životní změnu

 

Tisknout stránku

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru