Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíAkce Zdraví

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 1. února 2021 už odstartoval aktualizovaný on-line Program 28 dní,

Pokud Tě Program zajímá, tak si přečti informace níže. A můžeš se mi předběžně přihlásit k podzimnímu běhu. Pokud se mi přihlásíš na mobil: 603201096, tak dostaneš přednabídku za výhodnější cenu.

Pro koho je Program 28 určen?

Původně byl Program určen pro muže i ženy ve věku 50 +

Po jeho testování je určen všem, kteří na sobě pozorují nějaký zdravotní nesoulad a všem, kteří chtějí změnit svoji váhu, zejména směrem dolů.

Všem, kdo chtějí nastartovat svoji aktivní dlouhověkost

Nejde o žádnou dietu, ale o komplexní program, který vede k tomu, aby si klient sám našel nový pohled na svůj život a své zdraví. 

Ačkoliv naše zdravotnictví neumí léčit některé nemoci a bere je jako celoživotní, jen je usměrňuje chemickými prostředky, tak naše těla se umí léčit sama, jen jim k tomu potřebujeme vytvořit podmínky. 

Nové výzkumy ukazují, že dnes až 90 % lidí má nějakou intoleranci, nejčastější intolerance je na mléčnou laktózu, další pak na lepek. 

Program 28 dní tyto nejčastější intolerance vylučuje, takže naše těla si vydechnou a mají prostor se regenerovat. 

Většina žen, které jsou citlivější, tak se při běžné stravě cítí nafouknuté. A to je to první, co Program 28 dní odstraní. Najednou se ženy cítí lehké, mají chuť tančit. 

Většina účastníků Programu 28 dní už se nechce na 100 % vrátit ke svému starému životu, protože návrat znamená staré pocity a návrat ke zdravotním neduhům. A ty už znovu zažívat nechtějí. 

Pokud chápeš, že bez změny životního stylu to nepůjde, a zdraví si nezlepšíš, tak se rychle rozmysli, protože Ti Programu 28 dní může pomoci.

 

 

Co všechno získáš, pokud do Programu 28 dní vstoupíš?

Průvodce programem

Inspirace k Programu

Jídelníčky

Inspiraci k pohybovým aktivitám

Denní podporu na telefonu

3x týdně podporu na e-mailu

Kontrolu zdraví na počátku a na konci Programu

40 % slevu na podpůrné prostředky

Překvapení na úvod.

Pokud se rozhodneš této akce využít, tak mi napiš na e-mail: zdenkastysova@konzultant.cz  nebo zavolej na telefon 603201096

 

REFERENCE OD ÚČASTNIC:

Evička napsala:

"Do programu jsem se zapojila spíš z kamarádství, ale i zvědavosti.

V termínu, kdy se program otevřel, jsem měla dost "práce" a termín se mi nehodil- nevím, kdy by se hodil, ale to kamarádství a fandovství mě donutilo.

Začátek byl rušný, vše probíhalo za pochodu, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala, co který den ano a co ne, co se dá kombinovat a co radši ne a tak 1 týden byl v poklusu. Ale najednou 2 týden už jsem věděla a příprava jídel se značně zrychlila, můj organizmus si začal libovat a vše běželo jako na drátku. Zaběhla jsem nějaký stereotyp a tím se zvětšila rychlost přemýšlení i přípravy.

Program byl výborný, zbavila jsem se 3 kg a cítila jsem se velmi dobře.

Jen jsem přestala částečně doporučení dodržovat, přišly Vánoce a tlak na vaření rodině.

Využiji nové příležitosti a opět se zúčastním a těším se na pocit lehkosti a výborného fungování těla."

Helenka napsala:

"Během Programu 28 dní mi bylo velice dobře. Cítila jsem se taková svěží, plná energie a rodina změnu poznala. Zdenička se o nás výborně /téměř maminkovsky - ale s vlastním rozhodnutím/ starala.

Jídelníček jsme orientačně znaly, ale mně moc vyhovoval jídelníček týdenní, a ještě přesně včas zaslaný na budoucí 2-3 dny. A k tomu ještě napsala, co bude jíst ona. Takže super servis. Některé potraviny bylo třeba si nakoupit, protože jsem je běžně neužívala /např. jednodruhové mouky, fenykl, a další./ Recepty byly srozumitelné a rychle proveditelné. A co je

Nejdůležitější - velice chutné a pestré. Na jednotlivé dny nám přišly recepty v několika variantách, ale výběr si udělal každý sám. Já jsem měla velmi ráda např. fenyklový salát, cizrnové a pohankové placičky, spoustu různých pomazánek atd. Vše bylo velice chutné. K tomu chůze na čerstvém vzduchu, plavání či cvičení. Nemohu opominout také korespondenci. Zdenička umí dobře motivovat i posilovat. S jakou radostí jsem se těšila na její e-maily, kde jsme si vzájemně sdělovaly pocity i jaké dobroty jsme uvařily.

Jsem ráda, že jsem se o Programu 28 dozvěděla a mohla sama vyzkoušet. Vždyť o zdraví si musíme každý pečovat sám - a tady máme návod!"

Mirka napsala:
"V loňském roce jsem tento Program absolvovala. Bylo to pro mne velmi náročné skloubit s prací, hlídáním vnoučat a vůbec se všemi povinnostmi. Musím ale přiznat, že jsem se cítila velmi dobře a shodila jsem i pár kil. Dodnes využívám i některé recepty z tohoto Programu. Přeji všem, kteří se do tohoto Programu přihlásí, aby jim pozitivně změnil život."

Tisknout stránku

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru