Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíČlánky

Tipy pro úspěšnější den

Přidáno 18.08.2020

Pokud ráno vykročíte z postele špatnou nohou, potáhne se to s vámi po celý den. Naopak když vykročíte tou správnou, obvykle se vám vše daří a jste šťastní, plní energie. Je to tak? Je prokázané, že to, co děláme ráno, má obrovský vliv na celý náš den. Jaké návyky si osvojit, abyste vždy vykročili tou správnou nohou?

Zobrazit celý článek

Proč a jak vytvořit finanční rezervu

Přidáno 16.10.2017

Žijeme ve světě, kdy se velká část populace neustále “honí” za nejnovějšími modely materiálních věcí. Ať už je to ultra mega giga HD televize, pračka, která za vás téměř i vyžehlí a složí prádlo do skříně nebo auťák, co má pod kapotou o pár hřebců více, než ten sousedovic. To vše stojí spoustu peněz a lidé pak žijí od výplaty k výplatě. Ale co když se přihodí nečekaná událost? Co když budete okamžitě teď hned potřebovat větší obnos peněz? Máte kam sáhnout? Máte připravenou dostatečně velkou finanční rezervu?

Zobrazit celý článek

Základní pyramida finančních potřeb

Přidáno 18.07.2017

Pyramida finančních potřeb nám ukazuje cestu, jak bychom v ideálním případě měli nakládat se svými finančními prostředky tak, aby jsme se nedostali do nepříjemných životních situací. Stejně tak, jako se luxusní vila staví od betonových základů, tak i správa peněz má svá pravidla.

Zobrazit celý článek

Rozvod a hypotéka na krku. Co s tím?

Přidáno 24.04.2017

Na začátku téměř idylický vztah plný romantiky, kdy se dva rozhodnou žít život společně, zařídí si hypotéku a postaví rodinný domeček. Časem se ovšem objeví černé mraky a vztah až v polovině případů skončí rozvodem. Hypotéka je však často spočítaná na více než 25 let. Co teď s tím? Jaké existují možnosti řešení takovéto situace?

Zobrazit celý článek

K reklamaci zboží vám stačí i pouhá fotografie účtenky

Přidáno 14.02.2017

Určitě už se vám stalo, že jste si koupili zboží, které se po nějaké době rozbilo a museli jste jej reklamovat. Jenže kde je ta zpropadená účtenka? Když už ji po dlouhém hledání najdete na tom nejméně pravděpodobném místě, zjistíte, že se na ní již podepsal zub času a text není k přečtení. Co teď? Věděli jste, že k uznání reklamace nemusíte předložit originální účtenku, ale že vám stačí pouze její fotografie, uložená například v mobilním telefonu?

Zobrazit celý článek

Už máte část svých úspor ve zlatě?

Přidáno 10.02.2017

Všimli jste si, že žijeme ve velmi neklidné době? Vše se nám přímo před očima mění. Jen banky si mnou ruce, protože za loňský rok jim přibyly miliardy naspořených peněz na účtech jejich klientů. A kolik jim za jejich úspory platí úroků? 

 

Zobrazit celý článek

Naučte se vystupovat ze své komfortní zóny

Přidáno 10.05.2016

V životě jsou věci, které děláme rádi a baví nás to. Pak jsou tu ale i ty, které nás nebaví, bereme je jako nutné zlo a odkládáme je mnohdy až do doby, kdy už je prostě splnit musíme. Většina lidí se soustředí právě na tu první kategorii, což je vcelku přirozené. Pokud ale budete dělat jen to, při čem se cítíte pohodlně a zavřete si dveře na první pohled nekomfortním záležitostem, můžete se připravit o spoustu příležitostí a zážitků.

Zobrazit celý článek

Hlavní faktory, podle kterých si Češi vybírají eshop

Přidáno 09.05.2016

Každý, kdo provozuje vlastní eshop, touží po spokojených zákaznících, kteří se budou opakovaně vracet. Česká republika však patří mezi země s největším podílem aktivních eshopů k počtu obyvatel a prosadit se v tak obrovské konkurenci stojí mnoho úsilí. Asociace pro elektronickou komerci (APEK) provedla výzkum, aby zjistila, dle jakých faktorů Češi vybírají eshop, ve kterém si objednají své zboží.

Zobrazit celý článek

Jak bezpečně platit kartou na internetu

Přidáno 18.04.2016

Rozvoj technologií je v poslední době na velmi vysoké úrovni a co je dnes horkou novinkou, zítra může být zastaralým. Obrovský vývoj zaznamenaly i způsoby prodeje a plateb na internetu. Mnoho lidí má stále zakořeněný názor, že platit kartou na internetu může pouze šílenec, neboť data jsou velmi snadno zneužitelná a celý proces nemá s bezpečností vůbec nic společného. A co kdybychom vám nyní řekli, že v současné době je tato metoda možná jednou z nejbezpečnějších vůbec?

Zobrazit celý článek

Jak nepřijít o podporu u stavebního spoření

Přidáno 08.02.2016

Pokud máte uzavřené stavební spoření, měli byste koncem roku zpozornět. Využijte toho, že se výše státní podpory určuje dle uspořené částky a získejte tak její maximální možnou výši. Je však potřeba dodržet termíny a vložit peníze na účet nejpozději do konce prosince.

Zobrazit celý článek

Jak uspět, i když všude slýcháte “ne”

Poslední dobou přibývá mladých podnikatelů, kteří mají skvělý nápad. S obrovským nadšením se do toho pustí, připravují si velké business plány, marketingové strategie a jednoduše míří vysoko. Až 95% z nich však ve velmi krátké době skončí, nedotáhnou svůj projekt do cíle a vzdají to. Proč? Nevydrží slýchat věčné demotivující věty typu: To nedokážeš! Nemáš na to! Nemám zájem! NE! Jak nastartovat úspěšnou kariéru a neztratit motivaci?

Zobrazit celý článek

Nesrovnávejte se s ostatními, ale sami se sebou

Máte svůj cíl, ale chybí vám prožitek z vlastní cesty za jeho splněním? Jste stále znepokojeni úspěchy druhých a začínáte o sobe pochybovat? A co kdyby vám někdo řekl, že za tím ve většině případů stojí jeden jediný aspekt. Mnoho lidí má potřebu se neustále srovnávat s ostatními a navíc dle toho ještě hodnotí svůj vlastní úspěch či neúspěch, proč?

Zobrazit celý článek

Už máte svoji finanční rezervu?

Protože všichni chceme žít plný a spokojený život, tak slovo "peníze" nemůžeme považovat za sprosté slovo. Peníze nám totiž pomáhají žit svobodnější a spokojenější život. Jak si ale žít svobodněji a spokojeněji, když naše výdaje přesahují naše příjmy? 

Zobrazit celý článek

Neprodávejte svůj čas, šetřete si ho pro sebe

Říká se, že nejcennější komoditou, kterou máme, je čas. Všichni ho máme stejně, den každého má čtyřiadvacet hodin. Hodin, které můžeme využít k realizaci svých snů a uskutečňování své úspěšné cesty, nebo hodin, které vyměníme za mnohdy neodpovídající finanční odměnu.

Zobrazit celý článek

Osobní rozvoj a proč se jím zabývat?

Osobní rozvoj by měl být prevencí, ale také i lékem pro duševní rovnováhu. Osobní rozvoj předchází pocitu nespokojenosti. Pro člověka je jeho osobní růst tak přirozený, jako u samotné přírody, která se vyvíjí neustále. Na stejném principu funguje také i nekonečně se rozpínající se vesmír.

Zobrazit celý článek

Mějte se rádi, pomůže Vám to v životě

 

 

 

 

 

 

 

Když se na sebe ráno podíváte do zrcadla, pozdravíte mile to, co tam vidíte? Nebo snad nejste se sebou spokojeni? Nebo dokonce nemáte rádi své tělo?

Zobrazit celý článek

Příběh pana Skorochytrého

Pan Skorochytrý se jednoho rána probudil v pronajaté garsonce a zamyslel se nad tím, jestli by nebylo fajn přestat platit nájem a mít vlastní byt.

Zobrazit celý článek

Nespoléhejte na OSUD, vytvořte si život dle vlastních představ

Spoléhat se na osud sice může být uklidňující, nicméně ne vždy to v praxi také funguje. Mnozí lidé pak mají pocit, že je právě osud nechal takříkajíc na holičkách. Daleko jistější je tedy vzít svůj život do vlastních rukou. Potom totiž budete mít minimálně jistotu, že jste udělali vše pro to, abyste žili dle svých představ.

Zobrazit celý článek

Jak utrácí Bill Gates?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vydělejte peníze navíc jenom tím, že o nich budete lépe přemýšlet. V tomto článku najdete několik tipů, které Vám pomohou vydělat peníze navíc.

Zobrazit celý článek

Je obchod MLM vhodný právě pro Vás?

 

 

 

 

 

 

 

 

Strategie zvaná multi-level je stále opředená řadou stigmat a nepochopení. Lidé mají tendence přirovnávat tento model k takzvanému pyramidovému systému. Proč se mýlí? A jaké jsou výhody síťového marketingu?  

Zobrazit celý článek

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru