Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíNeprodávejte svůj čas, šetřete si ho pro sebe

Říká se, že nejcennější komoditou, kterou máme, je čas. Všichni ho máme stejně, den každého má čtyřiadvacet hodin. Hodin, které můžeme využít k realizaci svých snů a uskutečňování své úspěšné cesty, nebo hodin, které vyměníme za mnohdy neodpovídající finanční odměnu.

MLM systém přináší nový soubor pracovních návyků, které vedou ke spokojenějšímu životu

Lidé jako zaměstnanci často získávají jeden škodlivý návyk. Naučí se zahálet. Marnit čas. Ukrajovat po kousíčkách z koláče, který ještě zbývá do konce pracovní doby. V zaměstnání totiž nejčastěji prodáváme právě svůj čas, v jehož rámci vykonáváme svěřené činnosti. Ohodnocení na základě výkonu není standardním modelem, u některých obchodních pozic funguje systém odměn v rámci provizí. A právě obchodníci nejzřetelněji vidí, jak cenný je jejich čas.

Obchodníci a lidé, kteří jsou vypláceni s ohledem na svůj výkon, často také požadují svobodnější podmínky pro výkon zaměstnání. Dříve nebo později přijdou na to, jak důležité je mít svůj čas ve své moci. A pochopitelně začnou hledat způsob, jak dělat věci po svém. Jedná se totiž o jejich výsledky. O jejich cíle.

Inovativní MLM systém

MLM systémy přinesly revoluci ve vázanosti práce na konkrétní činnost nebo časový náklad. Jediným cílem, který sledují, je výsledek. Přináší tak netušenou svobodu v profesním a také osobním životě. Být pánem svého času a úspěchu je totiž rozhodujícím faktorem pro životní spokojenost a naplňování vlastních cílů. Zaměstnanci ztrácejí tuto svobodu výměnou za finanční odměnu, která je často vázána k určitému podílu svého času, který zaměstnavateli prodají. Není se tak čemu divit, že i v sebelepším zaměstnání člověk časem ztrácí energii a klesá jeho výkonnost.

Oproti tomu flexibilní nakládání s vlastními zdroji, které MLM umožňuje, vede k dlouhodobé motivaci a radosti z výsledků práce. MLM systémy přinášejí nezávislost a spolu s ní také nové příležitosti. Je ovšem zapotřebí přestat vydělávat peníze prodejem svého času.

 

Líbí se Vám můj článek? Tak mu dejte hlas na sociálních sítích!

Zajímají Vás informace o tom co obnáší MLM? Ta se přihlase  o informace do formuláře níže!

Chci informace
Tisknout stránku

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru