Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíJe obchod MLM vhodný právě pro Vás?

 

 

 

 

 

 

 

 

Strategie zvaná multi-level je stále opředená řadou stigmat a nepochopení. Lidé mají tendence přirovnávat tento model k takzvanému pyramidovému systému. Proč se mýlí? A jaké jsou výhody síťového marketingu?  

Typickým příkladem multi-level systému mohou být prodejci kosmetiky, kteří fungují pod hlavičkou velké značky, ale sami si svou aktivitou řídí svůj úspěch, nezávisle na úspěších firmy jako takové. Tito rekruti například prodávají přípravky za cenu uvedenou v katalogu, která je o několik procent vyšší než cena skutečná, doporučená mateřskou společností. Společnost profituje, obchodník profituje a čím více sám rozhazuje sítě, tím lépe se daří jeho podniku, který zastupuje.

Víceúrovňová distribuce služeb nebo produktů je dnes již plnohodnotnou formou vedení obchodu, pohybuje se někde na pomezí tradičního přímého prodeje a frančízingu. Nazve-li někdo podobný způsob podnikání „pyramidou“, neuvědomuje si podstatný rozdíl mezi těmito dvěma praxemi. Pyramidová společnost profituje díky náboru lidí, kdežto u síťového marketingu se zisky utváří hlavně prodejem zboží či služeb koncovému spotřebiteli a velikost výdělku závisí na tom, jak je konkrétní prodejce úspěšný či nikoli. Multi-level marketing může být přivýdělkem i hlavním bodem zájmu a také příjmu.

A jaké jsou hlavní důvody, proč se o podobný obchod zajímat nebo si ho třeba i v budoucnu vyzkoušet? Čtěte, přesvědčujte se, přemítejte a uvidíte, že vám možná podobný model sedne jako ulitý.

Méně v sázce, méně rizik

Každý podnikatel musí počítat s určitými nástrahami na své cestě za úspěchem. Obchodník čelí hrozbám, jakými jsou ztráta peněz nebo i zdánlivě méně podstatná ztráta času. Jenže čas jsou peníze. Mnozí se bojí také toho, že nebudou hned na samotném začátku svého podnikání profitovat. U tradičního podnikání jsou většinou právě startovní investice to, co brání mnohým obchodníkům s potenciálem v rozletu, protože neradi riskují a rozhodnou se neskočit po hlavě za svým snem. Výhodou MLM programu je jeho jistá bezpečnost. Standartně za několik tisíc korun, u některých společností několik desítek tisíc korun, je možné vrhnout se na podnikání a finanční závazek tak není v tomto případě tak markantní jako u tradičního byznysu.

Poptávka po kvalitním zboží neumírá

Existuje nesčetné množství společností síťového marketingu, které podporují velmi dobré produkty. Pokud se obchodník rozhoduje, s jakou firmou do tohoto modelu vstoupit, měl by se ptát sám sebe: Používal bych i nadále tyto produkty/služby, kdybych neměl příležitost je sám prodávat? Přinášejí tyto produkty/služby nějaké výhody zákazníkům kromě toho, že na nich distributor vydělá? Každý byznys potřebuje stálé zákazníky. Distributoři dostanou zaplaceno pouze tehdy, když za sebou mají pevný a trvalý tým zákazníků, kteří neustále odebírají jejich produkt. Protože tehdy se vydělává.

Nekončící příjem z MLM

Určitě platíte plyn, elektřinu a účet za telefon neustále a opakovaně každý měsíc. Takovéto služby jsou jedny z těch, které svým zprostředkovatelům zajišťují každý měsíc trvalý příjem a reziduální příjem mateřským firmám. A to je právě ta největší výhoda MLM systému. Dává vám příležitost vyzkoušet na vlastní kůži podobný nekonečný příval peněz. Jakmile máte za sebou počáteční snahu získat nového zákazníka, můžete se těšit na tuto „zábavnější“ část obchodního vztahu. 

Žádní bouřící se zaměstnanci v MLM

Další velmi podstatná výhoda oproti tradičnímu podnikání. V síťovém marketingu jde o tým lidí pracujících nezávisle, ale společně. Bez zaměstnanců lze rozjet byznys přímo z domova. Fungujete v síti nezávislých obchodníků, kteří mají společný cíl a zájem. 

A existují další a další důvody, proč se nebát MLM, jako by sama zkratka reprezentovala nějakou obchodní chorobu. V minulém desetiletí se na tento systém nabalila řada polopravd a mýtů. Několik jsme jich zbořili, zbytek můžete zničit sami. Třeba tím, že s podobnou metodou uspějete. A tak nám nezbývá než vám popřát mnoho MLM-úspěchů. :)

Pojďte posílit náš tým:

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se Vám můj článek? Tak mu dejte svůj hlas na To se mi líbí!

Chcete posílit náš poradenský tým? Pak mě kontaktujte přes formulář níže!

Chci se zapojit!


Tisknout stránku

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru