Pro náš spokojenější život

Našimi dnešními činy tvoříme svoji zítřejší realitu!
Jste na štíru se svým časem, takže občas máte pocit, že Váš fyzický i psychický potenciál je vyčerpán?

Více informacíUž máte část svých úspor ve zlatě?

Přidáno 10.02.2017

Všimli jste si, že žijeme ve velmi neklidné době? Vše se nám přímo před očima mění. Jen banky si mnou ruce, protože za loňský rok jim přibyly miliardy naspořených peněz na účtech jejich klientů. A kolik jim za jejich úspory platí úroků? 

 

To je otázka! Většina bank je s úročením úspor pod 1 procentem/ročně a čím víc peněz na účtě budete mít, tím nižší úrok Vám budou platit. A to vůbec není jisté, zda jim za úschovu svých peněz nebudete platit právě Vy!

Proto právě v této době, pokud máte volné peníze, tak je ideální příležitost část svých peněz investovat do drahých kovů (zlata, stříbra, platiny). 

Pro zjednodušení Vám představím, proč třeba právě investovat do zlata. Tím mám na mysli do investičního zlata. To je komodita, která je osvobozena od DPH. Zlato má svoji více než tisíciletou historii a ať se děje cokoliv, tak jeho cena nikdy za svoji historii nešla do záporných čísel. 

Když se podíváme třeba jen o 50 let zpátky, tak za svých 500 g zlata jste si v roce 1974 mohli koupit novou Škodovku, v roce 1990 jste si za stejných 500 g zlata mohli koupit super novou Fabii a v roce 2015 jste si za úplně stejnou hodnotu 500 g zlata mohli koupit nejmodernější Škodovku v hodnotě 450.000 Kč.

Zlato je prostě uchovatel hodnot. Není to investice na spekulaci, ale opravdu uchovatel hodnot, který neztrácí hodnotu. Kdykoliv by bylo člověku nejhůř, tak ho jde jednoduše změnit za aktuální hodnotu (v Kč, EUR, USD,..) zrovna tam, kde třeba zrovna bude potřebovat.

Pokud jste v pozici, že Vám na účtu neleží větší částka volných peněza přesto byste si svůj zlatý poklad chtěli pořídit, tak nezoufejte. Řešení máme. Je jednoduché. Určitě jste Vy nebo někdo blízký spořil třeba do stavebního spoření. A stejnou formou lze spořit i do investičního zlata. Jen je v tom rozdíl v tom, že Vaše investice peněžní je okamžitě přeměněna na fyzické zlato. Navíc máte možnost on-line sledovat, jak Vám Vaše zlatá hromádka narůstá. A je jen na Vás, na jaké množství zlata si troufáte našetřit. Nebo třeba našetřit svým dětem či vnoučatům.

Pokud Vás cihličky zlata až tak moc neoslovují, ale líbí se Vám zlaté či stříbrné mince, které jsou vydávány k významný událostem a vydávají se v omezeném počtu, tak i pro Vás mám super nabídku. 

Opravdu nebudete litovat, pokud ze svých úspor cca 10 % investujete do drahých kovů. Neboť kdo má zlato, má vždycky peníze! (to jsem si vypůjčila od významných investorů).

Zvažujete-li, tak mě určitě kontaktujte, vysvětlím Vám vše, co je potřeba. 

Vše spolehlivě a tak, jak si budete přát.

Vaše Zdeňka Štysová, tel. 603 201 096Tisknout stránku

      © 2017 - Zdeňka Štysová
Digitální obchodník
Zpět nahoru